Faaliyet Alanları
Faaliyet Alanları

 SÖZ GIDA

1985 yılında Konya toptancılar çarşısında 50 m2’lik bir dükkânda başlayan yolculuğumuz, ilk günkü heyecanla devam etmekte ve büyük bir gurur la 30. yılına ulaşmış bulunmaktadır. Adi ortaklık la başlayan faaliyetlerimiz 1998 yılında A.Ş’ ye dönüşerek kurumsallaşma ve şirketleşme yolunda ilk adımlarını atmış ve her yıl her alanda kendini geliştirerek yoluna devam etmiştir.
 
Uzun yıllar Konya, Karaman, Aksaray, Nevşehir illerinde, Ülkemizin seçkin firmalarının gıda ve temizlik ürünlerinin satışını ve dağıtımını yapan firmamız, 2001 yılından itibaren Ülker ürünlerinin satışını ve dağıtımını yapmaktadır. Halen 9000 m2 kapalı deposu ve 125 çalışanı ve 90 araçlık satış ve dağıtım filosu ile Konya, Karaman ve Aksaray illeri ve ilçelerinde yaklaşık 3600 noktaya hizmet etmektedir.
 
 
SÖZDAŞ
2003 yılında Ankara’da Gıda ve temizlik malzemeleri satmak amacıyla kurulan şirketimiz, Ülker İçim markalı pastörize ürünlerin ( Seher Gıda ) Ankara distribütörlüğü ile temizlik ve hijyen ürünleri pazarlaması yapan Uluslararası Sealedair firmasının da distribütörlüğünü yapmaktadır. Halen 70 araçlık filosu 90 çalışanı ve 1500 m2 soğuk hava ve kuru mamül deposuyla yaklaşık 2500 noktaya hizmet vermektedir.
 
 
SÖZ İÇECEK
2004 yılında Konya’da kurulan firmamız 400 m2’lik dondurma ürünlerini muhafaza ettiği soğuk hava ve 1000 m2‘lik kuru depoları, 30 araçlık satış ve dağıtım filosu ve 45 çalışanı ile 2500 noktada Konya ve Karaman illerinde Ülker Golf dondurma (Natura gıda) ürünlerinin distribütörlüğünü yapmaktadır.
 
 
SÖZEN ENERJİ
1997 yılında gıda ve temizlik ürünleri satmak amacıyla Sözaş adı altında kurulan şirketimiz halen Ankara ve Konya illerinde Sözen Enerji adı altında faaliyet göstermektedir. Telekominikasyon, dayanıklı tüketim, gayrimenkul yatırım inşaat falliyet alanlarının yanı sıra gıda sektöründe, Ankara ‘da Aytaç beyaz ve kırmızı et, Konya‘da Aytaç beyaz et satış ve dağıtımlarını yapmaktadır. 50 araçlık filosu ve 60 çalışanı ile dağıtım faaliyetlerine devam etmektedir.
 
 
APS GIDA
2005 yılında Konya’da Çaykur ürünleri bayiliği yapmak üzere kurulan firmamız, Çaykur ürünleri yanında, ülkemizde gıda ve temizlik ürünleri üreten önde gelen 14 adet firmanın Konya, Karaman, Niğde ve Aksaray illerinde distribütörlüğünü yapmaktadır. Ayrıca Ülker içim grubu ürünlerin de Konya ve ilçelerinde dağıtımını üstlenmiştir.
 
4500 m2 kapalı deposu, 50 araçlık satış ve dağıtım filosu, 80 çalışanı ile 3500 noktada etkin pazarlama faaliyetlerine devam etmektedir.


1 96