Yönetim Kurulu
Yönetim Kurulu

 
Orhan SÖZEN 
1961 yılında Konya’nın Karapınar ilçesinde dünyaya gelen ORHAN SÖZEN, ilk ve orta öğrenimini Karapınar’da tamamladı. Lisans eğitimini Konya Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Kimya öğretmenliği bölümünde gerçekleştirdi.
 
1985 yılında öğretmenliğe başlayıp, Konya İmam hatip lisesinde dokuz yıl öğretmenlik görevini sürdürdükten sonra ticaret hayatına daha çok yoğunlaşmak için bu görevini bırakmak zorunda kaldı. 2 çocuk babası olan ORHAN SÖZEN,Sözgrup'un yönetim kurulu başkanlığını üstlenmektedir 
 
 
 
 
 
Seyhan SÖZEN 
1963 yılında Konya’nın Karapınar ilçesinde doğan SEYHAN SÖZEN, ilk ve orta öğrenimini Karapınar’da tamamladı. Lisans eğitimini Ankara Gazi üniversitesi Endüstri mühendisliği bölümünde gerçekleştirdi.
 
2 çocuk babası olan SEYHAN SÖZEN Sözgrup'un yönetim kurulu başkan yardımcılığı üstlenmektedir.
 
 
 
 
 
 
CEYHAN SÖZEN 
1964 yılında Konya’nın Karapınar ilçesinde doğan CEYHAN SÖZEN, ilk ve orta öğrenimini Karapınar’da tamamladı. 3 çocuk babası olan CEYHAN SÖZEN Sözgrup'un yönetim kurulu üyeliğini üstlenmektedir.
 
 
 
 
 
MEHMET SÖZEN
1969 yılında Konya’nın Karapınar ilçesinde doğan MEHMET SÖZEN, ilk ve orta öğrenimini Karapınar da tamamladı. Yükseköğrenimini Erciyes Üniversitesi pazarlama bölümünü tamamladı. 1 çocuk babası olan MEHMET SÖZEN Sözgrup'un yönetim kurulu üyeliğini üstlenmektedir.
 
 
 
 
 
NURİ ÇAĞLAR SÖZEN
1974 yılında Konya’nın Karapınar ilçesinde doğan NURİ ÇAĞLAR SÖZEN, ilköğrenimini Karapınar’da bitirdikten sonra orta öğrenimini Konya Anadolu Tic. Lisesi’nde tamamladı. 1989 yılında lise eğitimi için İstanbul’a giden SÖZEN, Kabataş Erkek Lisesini bitirdi. Lisans eğitimini Konya Selçuk Üni. Makine Müh. Bölümünde tamamladı. 2 çocuk babası olan NURİ ÇAĞLAR SÖZEN Sözgrup'un yönetim kurulu üyeliğini üstlenmektedir.
 
 
 

 


1 96